SOP na VI Targach Pracy w Akademii Sztuki Wojennej

Po raz kolejny na zaproszenie Biura Karier Wydziału Spraw Studenckich, Doktoranckich i Promocji  Akademii Sztuki Wojennej, Służba Ochrony Państwa wzięła udział w targach pracy. Na stoisku promocyjnym prezentowano naszą formacje, oraz zachęcano do wzięcia udziału w naborze.

Funkcjonariusze oraz pracownicy odpowiadali na pytania zainteresowanych zarówno procesem naboru, jak również o tym jak wygląda służba. Studenci i absolwenci dowiedzieli się, że służba w tak elitarnej formacji to nie tylko atrakcyjne miejsce pracy, to również gwarancja stabilności, rozwój osobisty poprzedzony kursami, szkoleniami, a także brak rutyny. Wstępując w nasze szeregi będą mogli przekonać się osobiście, że służba to przywilej będący w ich zasięgu.

Podczas targów odbyły  się również wykłady prowadzone przez przedstawicieli pracodawców. Służbę Ochrony Państwa reprezentował kpt. SOP dr Tomasz Goryca, który wygłosił wykład pod tytułem „SOP w systemie bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej”. Była to też doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu naszej formacji oraz pozyskać informacje na temat ciekawego miejsca, w którym można zdobyć doświadczenie uzupełniające wiedzę zdobytą na studiach.

 

DOŁĄCZ DO NAS....

https://sop.gov.pl/pl/o-sluzbie/dla-kandydatow/203,Nabor-do-SOP.html

do góry