Funkcjonariuszki SOP na podium w VI Otwartych Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Classic RAW Federacji WPC Polska oraz II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Trójboju Siłowym Classic RAW

W dniach 11-14 października br. we Wrocławiu odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Classic RAW Federacji WPC Polska oraz II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Trójboju Siłowym Classic RAW, w których udział wzięły funkcjonariuszki Służby Ochrony Państwa, chor. SOP Małgorzata Kruza oraz sierż. SOP Madlena Kratiuk.

Obie Panie startowały w kategorii wagowej 67, 5 kg i ponownie stanęły na podium. W klasyfikacji mundurowej i OPEN chor. SOP Małgorzata Kruza zajęła 1. miejsce z wynikami:

- w martwym ciągu 190 kg;

- w przysiadzie 190 kg ustanawiając rekord Polski;

-  wyciskanie 97, 5 kg.

Natomiast sierż. SOP Madlena Kratiuk zajęła 3. miejsce w klasyfikacji służb mundurowych osiągnąwszy:

- w martwym ciągu 140 kg;

- w przysiadzie 120 kg;

-  wyciskanie 80 kg.

Ponadto reprezentantki naszej formacji zajęły 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej służb mundurowych.

Jesteśmy dumni z naszych Pań, które dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i ogromnej determinacji osiągają niebagatelne sukcesy i wzorowo reprezentują Służbę Ochrony Państwa.