Służba Ochrony Państwa na II Międzynarodowych Targach POLSECURE

W dniach 25-27 kwietnia br. w Kielcach odbyły się II Międzynarodowe Targi POLSECURE 2023 poświęcone bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym podległym MSWiA. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, który podkreślał jak istotną rolę pełnią służby mundurowe dla bezpieczeństwa w dobie współczesnych zagrożeń oraz jak ważna jest wymiana doświadczeń, aby dobrze inwestować w polskie służby.

Podczas targów  firmy mają możliwość zaprezentowania wyposażenia specjalistycznego, w tym uzbrojenia, sprzętu ratowniczego, środków ochrony osobistej, programów komputerowych służących łączności, dowodzeniu i kontroli, dronów czy elementów umundurowania.

To także  doskonała okazja do wymiany doświadczeń między służbami oraz dialogu na temat aktualnych potrzeb służb mundurowych.

Służba Ochrony Państwa była jednym z wystawców. Przedstawiciele formacji zaprezentowali między innymi sprzęt pirotechniczny używany w codziennej służbie, elementy uzbrojenia, sprzęt do obserwacji, a także samochód reprezentacyjny SOP. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb, a także gości targów  i chętnych do wstąpienia w szeregi naszej formacji.

do góry